Mūsų misija

Alfos verslo grupės Baltijoje – NAUJAUSI APDAILOS IR STATYBOS SPRENDIMAI JUMS! Paslaugų tiekėjų vėlavimai, komunikacijos stoka, nekokybiškai atliktas darbas – tai, ką patiria daugelis žmonių, rengdamiesi namus. To nebus, jei dirbsite su mumis – atsižvelgiame į kliento poreikius, siūlome inovatyvius sprendimus ir dirbame tiksliai bei pagal susitartus terminus.

brand-1
brand-2

Mūsų tikslas

Svajonių namas – tai vienas iš gyvenimo projektų. Mes esame tam, kad šis projektas būtų įvykdytas kokybiškai ir nustatytu laiku – pasirūpinsime kiekvienu smulkiausiu darbu ir užduotimi. Ypatingą dėmesį skiriame vidaus apdailai – esame pasirengę įvykdyti netikėčiausius užsakovų norus aukščiausios kokybės lygmenyje nuo vizualizacijų iki pilno įrengimo. Patikėkite savo namo statybas profesionalams su ilgalaike patirtimi ir aukšta kvalifikacija!

Turite klausimų?

Mūsų profesionalų komanda mielai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus! Parašykite mums:

  Mūsų teikiamos paslaugos!

  Santechnikos įrengimas

  Santechnikos paslaugos – nuo vamzdynų vedžiojimo iki įrenginių pajungimo.

  Elektros instaliacija

  Elektros instaliacijos paslaugos – nuo tinklų vedžiojimo iki apšvietimo įrengimo.

  Remontas ir renovacija

  Įvertinę kiekvieną situaciją, atliekame pilnus remonto bei renovacijos darbus

  Generalinio rangovo paslaugos

  Esant poreikiui, profesionaliai atliksime generalinio rangovo funkciją. Visos paslaugos nuo sklypo paruošimo statyboms iki galutinio namo pastatymo.

  0

  Pastatyti namai

  0

  Patenkinti klientai

  0

  Komandos nariai

  0

  Metų patirties

  Klientų atsiliepimai

  testi-1
  Labai ačiū „Alfos Verslo Grupės Baltijoje“ specialistams! Šie vaikinai dirbo labai subtiliai ir greitai. Nebuvo jokių rūpesčių - nei vėlavimų, nei trūkumų! Aš tikrai naudosiuosi jų paslaugomis dar ne kartą. Puikus darbas!
  Karina Jonaitytė
  Dizainerė
  testi-2
  Alfos Verslo Grupės Baltijoje iš tiesų yra ekspertų komanda! Jų klientų aptarnavimo vadovas padėjo pasirinkti tinkamą sprendimą, o komanda darbus atliko taip greitai, kad nespėjau grįžti iš atostogų!
  Ema Šakienė
  Projektuotoja
  testi-3
  Labai džiaugiuosi, kad pagaliau atradau namo statybos partnerius. Jie laikėsi visų mano nurodymų ir rekomendacijų ir tuo pat metu labai greitai atliko savo darbą! Labai gražus ir draugiškas personalas bei tikslus darbas.
  Povilas Petraitis
  Architektas
  lt_LTLT